• biuro@kos-plast.com.pl
  • +48 503 763 845
  • biuro@kos-plast.com.pl
  • +48 503 763 845
O NAS

Firma Kos-Plast powstała w 2012 roku. Jesteśmy polskim producentem i dostawcą mieszanek gumowych. Początki naszej działalności skupiały się wokół sprzedaży mieszanek nadprodukcyjnych , których dobra jakość gatunkowa i przerobowa stworzyły mocne podstawy do niezwykle atrakcyjnej oferty rynkowej.

Zaowocowało to projektem dalszego rozwoju, celem jak najlepszego dopasowania do oczekiwań klientów i gotowości do podejmowania powtarzalnych dostaw. Dlatego w 2014 roku rozpoczęliśmy własną produkcję mieszanek gumowych, które wykonujemy pod indywidualne zlecenia klientów, dopasowując ich parametry i użytkowość do specyficznych warunków produkcji oraz szczegółowych wymagań konsumentów.

W związku z długoletnią praktyką w zakupie, ocenie i przerobie mieszanek oponiarskich wyspecjalizowaliśmy się w produkcji mieszanek trudnościeralnych, których olbrzymia użytkowość znajduje zastosowanie w wielu branżach jak choćby rolnictwo budownictwo czy motoryzacja.

Nie stroniąc jednak od codziennych wyzwań w 2018 roku rozszerzyliśmy swoją ofertę o mieszanki gumowe produkowane od podstaw, wprowadzając na produkcję mieszanki kolorowe.

Fakt iż nie zajmujemy się produkcją masową pozwala nam na bardzo szczególne, elastyczne traktowanie każdego ze zleceń a co za tym idzie niezwykle komfortowy dla odbiorcy model obsługi klienta. Polityka firmy bowiem zakłada dążenie do jak najdoskonalszego spełnienia jego potrzeb.

Produkowane u nas mieszanki gumowe poddawane są cyklicznym badaniom w akredytowanych laboratoriach zewnętrznych. By zabezpieczyć ich powtarzalność stawiamy też na długofalową współpracę ze sprawdzonymi, stałymi dostawcami.

Zapraszamy do współpracy

KOS-PLAST Adrian Kosiek | ul. Serwisowa 1/3 | 62-090 Rokietnica | biuro@kos-plast.com.pl